Dönem I Öğrencilerimizin Dikkatine

TFT101 Hücre Bilimleri I Ders Kurulu programı fakülte sayfamızda ve uzem.neu.edu.tr adresindeki TFT101 ders başlığı altında yayınlanmıştır. Buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

 

Programınıza göre, ilk hafta yapılacak olan ONLINE tanıtım ve uyum toplantılarına TFT101’de bulunan “TANITIM İLE İLGİLİ LİNKLER” başlığından ulaşabilirsiniz. Bu amaçla UZEBİM (uzem.neu.edu.tr) sayfasına öğ[email protected] kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapınız. TFT101 dersine gidiniz.

Toplantının ismi ve tarihine göre listelenmiş olan linke tıklayarak toplantı ortamına (Google Meet) kolaylıkla dahil olabilirsiniz. Örn: 5 Ekim’de saat 13.00’de yapılacak olan “Fakülte Tanıtımı” toplantısına katılmak için aynı isimdeki linke tıklamanız gerekmektedir.

Sunumlardan sonra yapılacak olan soru-cevap bölümü için mikrofon kullanabilir ya da programdaki chat kısmını kullanarak sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz.

 

12 Ekim 2020 tarihinden itibaren online olarak yapılacak derslerinize de yine aynı ders başlığından (TFT101) ulaşabilirsiniz. TFT101 sayfasında her ders için ayrı bir başlık ayrılmıştır. Örn: Tıbbi Biyokimya, Organik Kimya, vs. Ders programınızdaki tarih ve saate uygun olarak ilgili linke tıklayarak derslere katılabileceksiniz.